Про клубний чемпіонат України

Федерацією настільного тенісу України вироблена струнка система проведення Клубного чемпіонату України (КЧУ). Для проведення змагань розроблені регламентні документи, які відповідають міжнародним стандартам.

З 2004 по 2006 рік  організацією і проведенням Клубного чемпіонату займався Синєгубов Павел Михайлович – «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України», зараз на пенсії.


З 2007 року і по теперішній час цю посаду обіймає Тираспольський Ізаслав Михайлович, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, віце-президент Федерації м. Києва, член виконкому, голова суддівської колегії.
За період його роботи команди, які приймають участь у Клубному чемпіонаті України збільшилися від 60 команд до 241 команди.


В 1992 року участь у КЧУ прийняли – 12 чоловічих та 12 жіночих команд.


В 1995 року було прийнято рішення щодо впровадження вищої ліги, першої  ліги та другої ліг чоловічих та жіночих команд.


В 1997 році внесена пропозиція щодо впровадження супер ліги.


В сезоні 2005-2006 рр. внесено і запроваджено проведення дитячої ліги 1993 р.н. і молодші, яка з кожним роком набуває все більшої популярності серед дітлахів.

В сезоні 2007-2008 рр. впроваджена система змагань регіональних ліг в КЧУ Центральний регіон, Західний регіон, Південний та Північний.

Участь у Клубному чемпіонаті України на протязі багатьох років приймали команди Казахстана і Молдови.


Клубний чемпіонат України дає можливість кожному бажаючому позмагатися, відпочити і розважитися.